Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

Bieszczadzkie Dni

Neurologiczne

map-marker Transmisja konferencji online

calendar3 18-19 listopada 2020 r. (środa - czwartek)

 

Rejestracja

UWAGA: Z uwagi na utrzymujące się zagrożenie epidemiologiczne Organizatorzy podjęli decyzję o organizacji konferencji w formie transmisji online, w dniach 18 - 19 listopada 2020 r. 

Formularz rejestracji online zostaną opublikowane wkrótce.

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób upoważnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Podczas rejestracji prosimy o podanie numeru prawa wykonywania zawodu lekarza (PWZ) lub uzasadnienie uprawnienia.

Udział w transmisji online będzie bezpłatny.

Aby uzyskać dostęp i wziąć udział w konferencji niezbędne będzie wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszenia. Sugerujemy rejestrację z wyprzedzeniem, bowiem procedura weryfikacji i przesłania kodu dostępu zajmuje pewien czas.

Kilka dni przed konferencją osoby zarejestrowane otrzymają mailem indywidualny kod dostępu, umożliwiający zalogowanie się do transmisji. Kod dostępu zostanie wysłany mailem na adres Państwa poczty elektronicznej, podany przy rejestracji. Kod dostępu umożliwia jednoczesne zalogowanie tylko na jednym urządzeniu. Użycie go na innym urządzeniu jest możliwe, ale powoduje automatyczne wylogowanie z poprzedniego.

Rejestracja uprawnia do:

  • udziału online w wykładach naukowych, sesjach sponsorowanych i warsztatach firmowych w czasie konferencji
  • dostępu do reklam i materiałów informacyjnych sponsorów
  • zadawania pytań wykładowcom na czacie (moderatorzy wybiorą najbardziej interesujące i poproszą wykładowców o odpowiedź)

 

System informatyczny umożliwia zweryfikowanie użycia kodu dostępu w czasie konferencji (zalogowania). Osoby uczestniczące w konferencji otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział oraz uzyskanie punktów edukacyjnych.